Mediale & Vip

Martohet pėr inat tė kundėrshtuesve tė romancės sė saj

Bota Sot | 21.10.2012 20:11
Martohet për inat të kundërshtuesve të romancës së saj

Rihanna dhe Chris Brown jo vetėm qė i janė kthyer romancės sė tyre, por, sipas portaleve amerikane, janė duke menduar seriozisht qė tė kurorėzohen!

Nėse ky fakt nuk ju ka befasuar, atėherė me siguri do tė befasoheni kur tė mėsoni qė edhe familja e kėngėtares po e mbėshtet kėtė ide, sepse, siē thuhet, e adhurojnė Chrisin. Pavarėsisht marrėdhėnies sė tyre tė trazuar dhe sė kaluarės turbulente, duket se Rihanna ėshtė aq shumė e dashuruar nė Chrisin, sa qė ka vendosur t’ia falė sulmin brutal tė tre viteve mė parė dhe tė shkojė drejt altarit me reperin.

Babai i kėngėtares nga Barbadosi, Ronald Fenty, pėr revistėn “Life & Style” tha se nė rend tė parė vjen lumturia e vajzės sė tij. “Unė shpresoj se ajo njė ditė do tė martohet. Tė gjithėve u pėlqen Chrisi, ai ėshtė njė djalė i mrekullueshėm”, raporton portali “Hollywoodlife.com”.

Megjithatė, jo tė gjithė janė tė kėnaqur me kėtė ide - miqtė e saj janė tė tmerruar qė Chris mund tė bėhet pėrsėri agresiv dhe i dhunshėm. "Nuk do tė ēuditesha po tė martohej me tė vetėm pėr tė dėshmuar se ajo dhe Chris nuk ia vėnė veshin se ēfarė mendojnė tė tjerėt dhe se ata mund tė bėjnė ēfarė tė duan", kanė thėnė miqtė e kėngėtares.comments powered by Disqus
Tjera nga Mediale & Vip