Mediale & Vip

Puthja e ribashkimit tė Robert dhe Kristen

Bota Sot | 19.10.2012 22:13
Puthja e ribashkimit të Robert dhe Kristen

Nuk ka mė dyshim, Robert Pattinson dhe Kristen Stewart kanė hedhur pas krahėve skandalin e ditėve tė nxehta tė verės qė i mbajti larg pėr javė tė tėra dhe janė rikthyer sė bashku.

Ēifti ėshtė fotografuar duke shkėmbyer pėrkedhelje dhe puthje nė shtėpinė e re tė Kristen nė Los Angeles.

Prej ditėsh pėrflitej pėr ribashkimin e tyre nga burime tė afėrta tė dy aktorėve hollivudianė, por prova qė rikonfirmon kėtė mbėrrin vetėm sė fundmi. Revistat gossip, fillimisht nė Shtetet e Bashkuara, por mė pas edhe nė Angli, publikuan fotot e puthjes sė shkėmbyer mes tyre nė pishinėn e shtėpisė sė re tė Kristen.

Patt braktisi Kristen pas daljes nė publik tė disa fotove intime tė saj me regjisorin e filmit “Borėbardha dhe Gjuetari”, Rupert Sanders nė muajt e verės. Kristen u kėrkoi disa herė ndjesė pėr “aktin e pamatur” tė gjithė personave qė kishte lėnduar, por mė sė shumti Patt-it.

Sė fundmi ėshtė pėrfolur pėr njė transferim tė ēiftit tė sagės “Twilight” nė Angli, ndėrsa daljet publike pėrkrah njėri-tjetrit pritet tė mbėrrijnė nė muajin nėntor pėrgjatė premierės sė “Breaking Down 2”.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Mediale & Vip