Mediale & Vip

Nicole Kidman heq dorė nga ‘Nymphomaniac’

Bota Sot | 19.10.2012 22:09
Nicole Kidman heq dorë nga ‘Nymphomaniac’

Nicole Kidman pranoi gjatė verės ofertėn pėr tė qenė protagonistja kryesore e filmit ‘Nymphomaniac’, projekti mė i ri i regjisorit Lars von Trier qė analizon eksperiencat seksuale tė njė gruaje nimfomaniake.

Por, aktorja e famshme hollivudiane ka ndėrruar mendje dhe ka hequr dorė nga roli kryesor nė kėtė film erotik.

“Edhe pse ende nuk ka asgjė zyrtare, Nicole nuk ndihet rehat me skenat erotike qė kėrkon Von Trier. Tashmė qė po dalin detaje tė ndryshme nė media, ajo ka frikė se polemikat mbi kėtė film mund tė ndikojnė pėr keq tek imazhi i saj”, u shpreh njė burim pėr ‘The Hollywood Reporter’.

Disa muaj mė parė, Shia LeBeouf, i cili e ka pranuar rolin nė kėtė film, ėshtė shprehur se skenat e seksit do tė jenė 100% reale.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Mediale & Vip