Mediale & Vip

Emri i “ēmendur” i vajzės sė Uma Thurman

Bota Sot | 19.10.2012 18:55
Emri i “çmendur” i vajzës së Uma Thurman

Thurman mė nė fund ka zbuluar emrin e vajzės sė saj, tė cilėn e nxori nė jetė mė 15 korrik. Protagonistja e ‘Kill Bill’ ka vendosur ta quajė vogėlushen Rosalind Arusha Arkadina Altalune Florence Thurman-Busson.

Njė zėdhėnės i aktores, e cila ėshtė e martuar me biznesmenin francez Arpad Busson, thjeshtoi kėtė emėr tė stėrgjatė: “Shkurt vajza quhet Luna.”

Ky emėr ėshtė “faji” i Busson, i cili dy fėmijėt e tjerė qė ka me Elle Macpherson i ka quajtur Arpad Flynn Alexander Busson dhe Aurelius Cy Andrea Busson.

Edhe Uma Thurman ka dy fėmijė tė tjerė nga martesa e saj e mėparshme me aktorin Ethan Hawke.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Mediale & Vip