Mediale & Vip

Carmen Electra i rikthehet muzikės

Bota Sot | 19.10.2012 18:54
Carmen Electra i rikthehet muzikës

Carmen Electra do i rikthehet muzikės 20 vjet pas eksperiencės sė saj tė parė e ndihmuar nga Prince. Modelja e Playboy-t ėshtė shprehur pėr revistėn ‘Glamoholic’ se do tė lanēojė njė kėngė tė re sė shpejti.

40-vjeēarja bėri tė ditur se kėnga me titull ‘I Like It Loud’ do tė lanēohet nė datėn 13 nėntor.

“Kėnga do tė jetė shumė e kėrcyeshme. Mė pėlqen shumė”, shprehet modelja, e cila ka debutuar pėr herė tė parė nė botėn e muzikės nė vitin 1993 me katėr kėngė: Go-Go Dancer, Everybody Get on Up, Fantasia Erotica dhe Fun.

Por kritikat e ashpra bėnė qė Electra tė hiqte dorė nga muzika dhe tė pėrqendrohej nė karrierėn si modele dhe nė interpretimin nė disa filma komedi.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Mediale & Vip