Mediale & Vip

7 milionė euro pėr 2 pika parfum

Bota Sot | 17.10.2012 23:06
7 milionë euro për 2 pika parfum

Brad Pitt ėshtė mashkulli i parė pėr Chanel n.5. Parfumi nuk do tė jetė mė njė privilegj femėror, pėr tė treguar sensualitetin e tij do tė jetė pikėrisht sex simboli i 20 viteve tė fundit.
Pėr t’u bėrė figura kryesore e Chanel n.5 bashkėshorti i ardhshėm i Angelina Jolie ka nėnshkruar njė kontratė me njė shifėr prej 7 milionė euro. Vetėm 30 sekonda nė tė cilat bukuroshi Brad shfaqet me flokėt e gjatė mjekėr dhe mustaqe dhe I veshur nė mėnyrė rastėsore.
Spoti publicitar ėshtė xhiruar I gjithi bardh e zi dhe drejtohet nga regjisori Joe Wright. Pitt i vetmi protagonist shfaqet me njė monolog me njė deklaratė qė nė dukje duket sikur i drejtohet njė femre por, nė tė vėrtetė e vetmja 'femėr' ėshtė parfumi Chanel n.5.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Mediale & Vip