Mediale & Vip

Rihanna tė fryjė gjoksin?

Bota Sot | 17.10.2012 16:31
Rihanna të fryjë gjoksin?

Rihanna raportohet se planifikon t’i zmadhojė gjinjtė e saj, pėr tė kėnaqur Chris Brown.
“Ėshtė e tmerrshme tė shohėsh se sa shumė kontroll Chris ende ka ndaj saj. Sikur ajo ėshtė e hipnotizuar”.
“Ai luan edhe me Rihannan edhe me tė dashurėn tjetėr, Karrueche Tran, me tė cilėn herė prishet herė rregullohet. Askush nuk mund ta kuptojė se pse kėto femra pranojnė njė trajtim tė tillė”.
“Rihanna gjithmonė ka qenė e pasigurt pėr gjoksin e saj, por komentet e Chris e kanė ndezur atė tė bėjė diēka pėr to”.
“Rihanna nuk mund tė veprojė ndryshe. Gjithė ēfarė ajo dėshirėn ėshtė diēka qė nuk mund ta ketė – njė lidhje tė pėrkushtuar me Chris”, ka thėnė burimi.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Mediale & Vip