Vin Diesel familja, gjëja më e rëndësishme - Bota Sot
Vin Diesel familja, gjëja më e rëndësishme

Mediale Vip

E mërkurë, 31 gusht 2016

Vin Diesel familja, gjëja më e rëndësishme

Më: 17 tetor 2012 Në ora: 15:59

Aktori i njohur i filmave aksion, Vin Diesel, tha se ai është mashkull që e do familjen e tij. “Një pjesë e madhe e shoqërisë sonë është e mbushur me familje të ndara, fëmijë të rritur vetëm nga një prind.
Ndërsa mua më pëlqen familja”, ka deklaruar Diesel.
Ai tha se bashkëshorten dhe fëmijët i ka më të rëndësishmit në jetë, dhe nëse do të duhet të hiqte dorë nga dashuria e tij për aktrimin për të mirën e tyre këtë do ta bënte pa menduar fare.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test