Mediale & Vip

Vin Diesel familja, gjėja mė e rėndėsishme

Bota Sot | 17.10.2012 15:59
Vin Diesel familja, gjëja më e rëndësishme

Aktori i njohur i filmave aksion, Vin Diesel, tha se ai ėshtė mashkull qė e do familjen e tij. “Njė pjesė e madhe e shoqėrisė sonė ėshtė e mbushur me familje tė ndara, fėmijė tė rritur vetėm nga njė prind.
Ndėrsa mua mė pėlqen familja”, ka deklaruar Diesel.
Ai tha se bashkėshorten dhe fėmijėt i ka mė tė rėndėsishmit nė jetė, dhe nėse do tė duhet tė hiqte dorė nga dashuria e tij pėr aktrimin pėr tė mirėn e tyre kėtė do ta bėnte pa menduar fare.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Mediale & Vip