Mediale & Vip

Halle Berry planifikon njė “dasmė shumė tė vogėl”

Bota Sot | 17.10.2012 14:04
Halle Berry planifikon një “dasmë shumë të vogël”

Halle Berry ka folur pėr martesėn e saj tė ardhshme me aktorin francez Olivier Martinez, duke zbuluar se planifikon njė ceremoni “shumė tė vogėl”.
“E di se do tė jetė shumė e vogėl. Nuk kam qenė nė shumė dasma, por kam qenė nė njė kėtė vikend me 250 tė ftuar”.
“Mendova, Wow – pra kjo ėshtė dasmė, huh? Kurrė nuk e kam provuar atė, as qė kam dashur ta bėj ashtu. As nuk u pėrpoqa ta kap buketėn!”, ka thėnė Berry.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Mediale & Vip