Mediale & Vip

Scarlett Johansson nė versionin gotik

Bota Sot | 17.10.2012 13:14
Scarlett Johansson në versionin gotik

Ėshtė njė nga bjondet mė tė famshme nė Hollivud dhe njihet pėr shijen e saj klasike tė tė veshurit, por Scarlett Johansson ėshtė shndėrruar krejtėsisht pėr kopertinėn e revistės ‘W’.

Aktorja 27-vjeēare, ndoshta duke u frymėzuar nga festa e Hallouinit qė po afron, ka nxjerrė anėn e saj tė errėt duke marrė njė pamje gotike. Flokė tė zeza, balluke tė bardha dhe njė pirsing nė hundė. Pamja e “vajzės sė keqe” pėrforcohet me tualetin “gotik”.

Nė intervistė, Johansson tregon se filmi i saj i preferuar i viteve ’90 ka qenė ‘Jurassic Park’.

“Nuk kam qenė kurrė e frikėsuar nga dinosaurėt. Mua mė tmerronin kllounėt qė hanin fėmijė ose Chucky, kukulla qė vriste njerėz me thikė. Jurassic Park mė pėlqente shumė dhe besoja se ngjarjet qė ndodhnin nė atė film mund tė ndodhnin me tė vėrtetė”, shprehet Johansson.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Mediale & Vip