Mediale & Vip

Martesa me Angelinen do tė bėhet sė shpejti

Bota Sot | 17.10.2012 12:25
Martesa me Angelinen do të bëhet së shpejti

Aktori ka folur pėr revistėn “Style”, nė lidhje me historinė e tij me kolegen bukuroshe.
“Nė moshė mė tė re nervozohesha shumė kur lexoja shkrimet qė dilnin nė gazetė, ndėrsa sot nuk e vras shumė mendjen. Por qė unė e Angelina do tė martohemi, kjo ėshtė gjė e sigurt.
Ua konfirmoj unė, personalisht!”. Kėshtu ka folur Brad Pitt pėr revistėn “Style”, nė lidhje me historinė e tij me bukuroshen Angelina Jolie. Pėrgjatė tė gjithė verės u bė telenovelė ēėshtja e martesės sė tyre, qė si pėrfundim nuk u realizua. Sidoqoftė, njė ditė do tė bėhet, ndonėse askush nuk e di ende.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Mediale & Vip