Mediale & Vip

Noizy “tradhton” Rozin, shoqėrohet me Rezartėn (FOTO)

Bota Sot | 14.10.2012 19:48
Noizy “tradhton” Rozin, shoqërohet me Rezartën (FOTO)

Reperi nga Shqipėria, Noizy, shpėrtheu nė skenė pas dy bashkėpunimeve me kėngėtaren Rozana Radi, “Fly” dhe “Mr Yesterday”, mirėpo duket se tashmė miqėsia e tyre ėshtė zbehur.

Pėr mė shumė, Noizy ėshtė miqėsuar me armiken mė tė madhe tė Rozit, Rezarta Shkurtėn, me tė cilėn kėngėtarja dhe aktorja, pėrveē disa zėnkave, humbi edhe gjyqin pėr sherrin e shumėpėrfolur mes tyre, shkruan Telegraf.

Nė profilin e Rezartės nė Facebook janė publikuar fotografi, ku shihen dy kėngėtarėt duke u shoqėruar me njėri-tjetrin.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Mediale & Vip