Mediale & Vip

Dorėzohet Drenusha, bėn publike lidhjen me Mendin

Bota Sot | 14.10.2012 16:57
Dorëzohet Drenusha, bën publike lidhjen me Mendin

Pasi kaluan sė bashku njė pushim nė bregdetin turk, me kthimin nė Kosovė, kėngėtarja Drenusha Latifi e dashuruar kokė e kėmbė ka vendosur qė tė bėjė publike lidhjen e saj me Mendin, njė biznesmen nga Lugina, por qė jeton nė Prishtinė. Mendi quhet djaloshi qė ka fituar zemrėn e bukuroshes kosovare njėherazi kėngėtare, por me njė bagazh tė madh nė fushėn e modės, si dhe e pėrzgjedhur si ‘’Miss Kosova’’ nė vitin 2002. Drenusha nuk e ka pasur problem publikimin e lajmin, por ka pritur qė i pėrzgjedhuri i saj tė jetė ai definitivi, qė do e pėrmbushė atė emocionalisht dhe qė tė jenė tė dy tė dashuruar pas njėri-tjetrit. E kush nuk do kishte dashur tė ketė pranė vetes njė biznesmen ose, nė anėn tjetėr, njė femėr tė bukur dhe tė famshme?


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Mediale & Vip