Mediale & Vip

Vuajtjet e Mickey Rourke

Bota Sot | 12.10.2012 15:46
Vuajtjet e Mickey Rourke

Mickey Rourke ėshtė shprehur se ka shkuar tek “doktori i gabuar pėr tė rregulluar fytyrėn” pas karrierės si boksier dhe tashmė ai ka publikuar foto qė tregojnė vuajtjet pas operacioneve plastike qė ka kryer pėr tė rregulluar dėshtimin e operacionit tė vitit 2008.

Protagonisti i filmit “Keēisti” duket sikur ėshtė ndeshur me Mike Tyson nė kėto pamje, me kokė tė fashuar dhe me fytyrė tė enjtur.

Nė njė foto aktori 60-vjeēar e merr me humor situatėn e tij duke pozuar si triumfator. Mickey Rourke filloi boksin si profesionist nė vitin 1991 pasi karriera e tij si aktor pėsoi njė rėnie dramatike.

“Operacionet e para plastike i bėra pėr tė rregulluar fytyrėn nga grushtat, por shkova tek doktori i gabuar. Mė ėshtė thyer hunda dy herė dhe kam bėrė 5 operacione pėr ta rregulluar. Gjithashtu kam bėrė njė operacion nė njė nga mollėzat e shėmbura”, tregon Rourke.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Mediale & Vip