Vuajtjet e Mickey Rourke - Bota Sot
Vuajtjet e Mickey Rourke

Mediale Vip

E diel, 28 gusht 2016

Vuajtjet e Mickey Rourke

Më: 12 tetor 2012 Në ora: 15:46

Mickey Rourke është shprehur se ka shkuar tek “doktori i gabuar për të rregulluar fytyrën” pas karrierës si boksier dhe tashmë ai ka publikuar foto që tregojnë vuajtjet pas operacioneve plastike që ka kryer për të rregulluar dështimin e operacionit të vitit 2008.

Protagonisti i filmit “Keçisti” duket sikur është ndeshur me Mike Tyson në këto pamje, me kokë të fashuar dhe me fytyrë të enjtur.

Në një foto aktori 60-vjeçar e merr me humor situatën e tij duke pozuar si triumfator. Mickey Rourke filloi boksin si profesionist në vitin 1991 pasi karriera e tij si aktor pësoi një rënie dramatike.

“Operacionet e para plastike i bëra për të rregulluar fytyrën nga grushtat, por shkova tek doktori i gabuar. Më është thyer hunda dy herë dhe kam bërë 5 operacione për ta rregulluar. Gjithashtu kam bërë një operacion në një nga mollëzat e shëmbura”, tregon Rourke.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test