Mediale & Vip

Rooney, sėrish probleme me flokėt

Bota Sot | 12.10.2012 15:44
Rooney, sërish probleme me flokët

Wayne Rooney ka sėrish probleme me flokėt. Edhe pse 18 muaj mė parė bėri njė transplant flokėsh me vlerėn 30 mijė sterlina, futbollisti anglez u pa ditėn e enjte me shumė mė pak flokė.

Sulmuesi i Manchester United ishte nė konferencė pėr shtyp nė prag tė ndeshjes sė Anglisė ndaj San Marinos dhe aty u vu re se flokėt i ishin rralluar nė mėnyrė shqetėsuese.

Nė njė pjesė tė autobiografisė sė tij tė publikuar muajin e kaluar, 26-vjeēari shpjegoi pse e bėri transplantin.

“Nuk ėshtė bukur tė tė bien flokėt kur je 20 vjeē. Po humbisja vetėbesimin dhe mendova tė bėja njė ndėrhyrje pėr tė rregulluar problemin”, shkruan Rooney.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Mediale & Vip