Mediale & Vip

SHBA, reperi Nelly ndalohet nga policia

Bota Sot | 12.10.2012 15:37
SHBA, reperi Nelly ndalohet nga policia

Nelly ėshtė ndaluar pranė kufirit tė Shteteve tė Bashkuara tė Amerikės me Meksikėn pasi agjentėt e policisė kanė gjetur armė, heroinė dhe kanabis nė autobusin e tij tė turit.

Reperi amerikan ėshtė ndaluar nga policia nė Sierra Blanca tė Teksasit, por nuk ėshtė arrestuar pasi pėrgjegjėsinė pėr zotėrimin e armės dhe drogės e ka marrė njė nga truprojat e tij.

Nė njė komunikatė tė lėshuar tė enjten, Nelly shpjegon: “Njė nga anėtarėt e stafit tim vendosi qė tė marrė me vete materiale tė paligjshme nė autobusin e turit. Unė dhe tė tjerėt nuk ishim nė dijeni tė vendimit tė tij pėr tė futur nė autobus kėto materiale.”


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Mediale & Vip