Mediale & Vip

Edhe Holmes zgjedh metronė

Bota Sot | 12.10.2012 10:45
Edhe Holmes zgjedh metronë

Divorci me Tom Cruise ka ndikuar qė Kate Holmes tė ndryshojė radikalisht stilin e saj tė jetesės.

Nga udhėtimet me avionė privatė, ajo kaloi nė avionėt e linjave dhe nga udhėtimet me limuzinė, nė makinat e zakonshme.

Tashmė, 33-vjeēarja hodhi edhe njė hap mė tej drejt formimit tė pamjes sė njė njeriu “krejtėsisht tė zakonshėm”, duke u fotografuar teksa udhėtonte nė metro.

Nė njė shfaqje tė rrallė tė modestisė sė tyre, edhe Rihanna, Jessica Alba, Jay Z. dhe yje tė tjerė tė muzikės, kanė preferuar tė zgjedhin herė pas herė kėtė mjet transporti nė zhvendosjen e tyre brenda qyteteve.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Mediale & Vip