Mediale & Vip

Lady Gaga, takim me Julian Assange

Bota Sot | 09.10.2012 14:14
Lady Gaga, takim me Julian Assange

Kėngėtarja Lady Gaga ka vizituar Julian Assange, themluesin e Wikileaks, i strehuar prej mė shumė se 100 ditėsh nė ambasadėn ekuadoriane nė Londėr.

Sipas shtypit anglez, takimi ka zgjatur pėr rreth 5 orė dhe dy bashkėbiseduesit kanė darkuar sė bashku.

Australiani 41-vjeēar ndodhet nė ambasadėn e vendit latin qė prej 19 qershorit. Lady Gaga e ka publikuar nė faqen e saj nė Twitter njė foto tė takimit.

Kėtė herė ylli i muzikės pop ishte veshur nė mėnyrė serioze dhe jo me stilin e saj ekstravagant. Ndėrsa Assange ishte veshur mė modest, thjesht me njė t-shirt tė bardhė dhe pantallona tė zeza.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Mediale & Vip