Mediale & Vip

Balotelli, 1 mln euro shtėpi pėr Ficcon

Bota Sot | 09.10.2012 10:48
Balotelli, 1 mln euro shtëpi për Ficcon

Mario Balotelli vendosi tė shpenzojė njė milionė euro pėr tė blerė nėj shtėpi pėr tė dashurėn e tij shtatzanė, modelen Raffaella Fico.

22-vjeēari, i cili ėshtė rikthyer nė romancėn me ish-protagonisten e “Big Brother” nė Itali pas disa muajsh krize, pajtoi njė arkitekt, tė cilit i kėrkoi qė tė projektojė shtėpinė e tyre, e cila do tė shėrbejė si baza kryesore pėr tė qėndruar kur ēifti nuk do tė jetė nė Manēester.

Shtėpia prej 250 metrash katrorė do tė ndėrtohet nė qytetin e Breshias, pranė shtėpisė ku jetojnė prindėrit birėsues tė Balotellit, Giovanni dhe Cristina.

Vila do tė ketė njė pamje spektakolare tė qytetit, maleve pėrballė dhe do tė ketė njė tarracė spektakolare e qilar. Njė prej arkitekteve mė tė njohura nė Itali, Elisa Bianchi, nga qyteti i afėrt i Mantovės, do tė jetė ajo qė do tė ndėrtojė shtėpinė.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Mediale & Vip