Mediale & Vip

Danny DeVito ndahet nga gruaja pas 30 vitesh martesė

Bota Sot | 08.10.2012 21:07
Danny DeVito ndahet nga gruaja pas 30 vitesh martesë

Aktori i njohur, Danny DeVito ėshtė ndarė nga gruaja e tij pas 30 vitesh martesė.

Aktori 67 vjeēar ishte martuar me aktoren e ‘Cheers’, Rhea Perlman, 64 vjeē, nė vitin 1982 dhe kanė tre fėmijė tė rritur, Daniel, 25 vjeē, Grace, 27 vjeē dhe Lucy, 29 vjeē.

Ēifti kishte dalė sė bashku mė telekomedinė Taxi dhe mė vonė u shfaq nė filmin komedi, Matilda.

Danny dhe Rhea kishin themeluar sė bashku kompaninė Jersey Films, qė ka prodhuar filma tė tillė si Pulp Fiction dhe Garden State.

Njė zėdhėnės i aktorit konfirmoi ndarjen, por nuk komentoi mė shumė.

Sė shpejti Danny DeVito do jetė i pranishėm nė ekranet e mėdha nė krah tė Arnold Schwarzenegger pėr vijimin e filmit tė njohur “Binjakėt”.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Mediale & Vip