Mediale & Vip

Pornostarja shqiptare Breanne Benson zhvishet edhe pėr qejf

Bota Sot | 07.10.2012 17:47
Pornostarja shqiptare Breanne Benson zhvishet edhe për qejf

Ėshtė njė pėrdoruese e rregullt e rrjetit social “Twitter” dhe gjithmonė poston imazhe dhe statuse nga puna e saj si porno aktore. Vajza me origjinė shqiptare Breanne Benson ka filluar t’i ēmendė akoma mė shumė shqiptarėt me imazhet e fundit nė tė cilat reklamon tė prapmet e saj seksi si dhe trupin, duke mbuluar gjoksin e duke dashur tė provokojė. Atė, nė fakt, kush nuk e ka parė nėpėr filma hard! Dhe Breanne Benson e di mirė mėnyrėn e suksesit. Ajo deri mė tani nuk ka shprehur ndonjė iniciativė pėr tė vizituar Shqipėrinė, por nė “Twitter” vendos gjithmonė foto dhe imazhe me tė cilat tregon se edhe pėrkundėr asaj qė punon nė industrinė erotike, ajo shėtit lirshėm nėpėr Shtetet e Bashkuara tė Amerikės, madje nė shumė vende edhe nuk e njohin!


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Mediale & Vip