Mediale & Vip

Angela, Tika & Elvana shfaqen provokuese

Bota Sot | 07.10.2012 17:35
Angela, Tika & Elvana shfaqen provokuese

Tikėn dhe Angelėn i bashkon profesioni, kurse Elvana lirisht mund t’u bėjė konkurrencė modeleve tė njohura, tė cilat karrierėn e tyre po e zhvillojnė nė Shtetet e Bashkuara. Kėtė radhė i sjellim bukuroshet e ekranit nė njė tjetėr version. Vajzat seksi gjithmonė mundohen tė tėrheqin vėmendjen e publikut me anė tė sensualitetit. Tika dhe Angela kohėve tė fundit kanė mundur tė punojnė sė bashku pėr njė stilist, saqė edhe dhomėn e kanė ndarė bashkė, dhe kanė qenė nė njė intimitet shumė tė afėrt. Gjė qė pėr Tikėn nuk ka qenė aspak problem edhe pse ėshtė e martuar, ndėrsa ka qenė fat pėr tė duke pasur afėr njė nga femrat mė tė pėrfolura, supermodelen Martini. Por nėse do flasim pėr kėngėtaren Elvana Gjata, ajo nuk u lė gjė mangut modeleve falė njė fiziku tė jashtėzakonshėm dhe seksi. Pėrparėsi te kėngėtarja Gjata ėshtė se ajo ka njė vokal tė pėlqyer nga publiku dhe njė karrierė tė suksesshme, por edhe herė pas here ėshtė shfaqur si imazh (modele) i kompanive tė ndryshme nė vend dhe jashtė saj…


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Mediale & Vip