Mediale & Vip

J.LO, pėrkrah Statham nė filmin e ri

Bota Sot | 04.10.2012 16:05
J.LO, përkrah Statham në filmin e ri

Jennifer Lopez do ta shohim nė ekranin e madh nė fillim tė vitit tė ardhshėm, nė filmin “Parker”, ku aktorja do tė interpretojė pėrkrah aktorit tė mirėnjohur tė filmave aksion Jason Statham.

Filmi, qė do tė shfaqet nė sallat e kinemave mė 25 janar, tregon jetėn e Parker (Jason Statham), qė ėshtė njė hajdut profesionist por qė ndjek disa kode etike: Kurrė mos u vidh njerėzve tė varfėr dhe atyre qė nuk e meritojnė.

Por nė vjedhjen e fundit, grupi i tij e kalon limitin dhe pasi vjedh e tradhtojnė dhe e lėnė pėr tė vdekur.

I vendosur pėr hakmarrje, Parker e rigjen bandėn nė Plam Beach, zona e tė pasurve dhe tė famshėmve, ku grupi po pėrgatit goditjen mė tė madhe.

Kėtu Parker zgjedh si partnere Leslie (Jennifer Lopez), e cila ėshtė trokė nga ana financiare, por e pashme, dinake dhe shumė ambicioze. Sė bashku ata hartojnė njė plan pėr t’i marrė “trofeun” bandės dhe pėr tė dalė tė pastėr nga operacioni.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Mediale & Vip