Mediale & Vip

Kardashian tregon anėn e saj romantike

Bota Sot | 04.10.2012 16:01
Kardashian tregon anën e saj romantike

Ka pas krahėve dy martesa tė dėshtuara dhe njė sėrė lidhjesh tė pasuksesshme, por Kim Kardashian duket se ka gjetur mė nė fund veten tashmė qė ėshtė e lidhur me reperin Kanye West.

Kardashian ėshtė shprehur nė njė intervistė pėr revistėn ‘Tatler’ se nuk e imagjinon dot veten me asnjė mashkull tjetėr pėrveē tė dashurit aktual.

“West ka qenė shoku im i ngushtė dhe ėshtė diēka e mrekullueshme tė kesh nė krah dikė qė kupton gjithēka qė ka tė bėjė me ty. Ai ka qenė pranė meje nė tė gjitha etapat e jetės sime, kėshtu qė kjo lidhje ėshtė ndryshe nga tė tjerat. Nuk e imagjinoj dot veten me askėnd tjetėr”, deklaroi 31-vjeēarja.

Gjithsesi, Kardashian pranon qė ēdo mashkull tjetėr qė ka pasur e ka konsideruar si “atė tė duhurin”.

“Jam shumė romantike dhe gjithmonė kam besuar tek dashuria. Pėr kėdo me tė cilin lidhem mendoj se ėshtė i duhuri”, shpjegon 31-vjeēarja.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Mediale & Vip