Mediale & Vip

Britani, qarkullon videoja nudo e princit William

Bota Sot | 04.10.2012 14:32
Britani, qarkullon videoja nudo e princit William

Pas publikimit tė fotove topless tė Kate Middleton tė cilat zemėruan familjen mbretėrore, "The Telegraph" shkruan se nė "treg" ndodhet po ashtu njė video nudo e Princit William.
Gazetari William Foxton thotė se janė publikuar vetėm 24 nga 270 foto, nė tė cilat shfaqen nudo jo vetėm dukesha, por edhe princi dhe kėto imazhe janė marrė nga videoja nė fjalė.
Duket, ēfarė ėshtė publikuar deri tani, ka qenė vetėm njė pjesė shumė e vogėl, ndaj familja mbretėrore duhet tė bėhet gati pėr njė goditje mė tė rėndė.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Mediale & Vip