Mediale & Vip

Fama ka edhe anėn negative

Bota Sot | 04.10.2012 14:23
Fama ka edhe anën negative

Aktori Daniel Craig ka thėnė se pėr shkak tė famės nuk mund ta bėjė mė jetėn normale.
Ylli qė luan James Bondin urren faktin se duhet tė jetė gjithmonė i kujdesshėm pėr sjelljen e tij nė publik, ndėrsa mė sė shumti urren qė nuk mund tė shkojė nė njė kafene dhe tė pijė si gjithė tė tjerėt.
“Mė nuk mund ta bėj jetėn normale. Nėse diku pini me miqtė ose nėse gjatė pushimit laheni tė zhveshur, ditėn e ardhshme i gjithė opinioni do tė dijė rreth kėsaj”, ka thėnė Craig pėr Vanity Fair.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Mediale & Vip