Mediale & Vip

Kristen Stewart, nudo nė filmin e saj tė fundit

Bota Sot | 04.10.2012 14:22
Kristen Stewart, nudo në filmin e saj të fundit

Kristen Stewart ka qenė nė qendėr tė vėmendjes sė mediave pėr javė tė tėra, pėr shkak tė tradhtisė qė i bėri tė dashurit tė saj. Por, ndėrkohė ajo ka vijuar punėn e vet pėr filmin mė tė fundit ‘On The Road’. Dhe, nė kėtė film shfaqet vėrtet shumė e nxehtė, duke qenė se nė disa skena duket komplet nudo. Nė njė moment ajo shfaqet e shtrirė lakuriq nė njė krevat, ndėrsa mė pas nė makinė, ēka e shton edhe mė tej interesin pėr kėtė film, qė pritet tė dalė nė kinema sė shpejti.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Mediale & Vip