Mediale & Vip

Obama nė Twitter: Michelle, tė dua!

Bota Sot | 03.10.2012 23:25
Obama në Twitter: Michelle, të dua!

"Si sot 20 vjet mė parė, unė u martova me dashurinė e jetės sime dhe me shoqen time mė tė mirė.

Gėzuar pėrvjetorin Michelle! -bo." Presidenti amerikan Barack Obama ka zgjedhur rrjetin social, Twitter pėr t'i shprehur dashurinė e pėr tė uruar bashkėshorten pėr pėrvjetorin e tyre tė martesės.

Ndoshta, fjalėt janė shkruar sepse ishte e pamundur tė festohej nė mėnyrė intime ky pėrvjetor, me njė darkė romantike, njė udhėtim diku, pasi sot Obama do tė pėrballet nė debat me kundėrshtarin e tij nė zgjedhjet e nėntorit, Mitt Romney.

"Kur e mora vesh, nuk mund ta besoja. Vėrtetė ditėn e pėrvjetorit tė martesės ėshtė debati? E tė mendosh qė doja tė shkoja sėrish nė California, ku bėmė muajin e mjaltit",-ka thėnė Zonja e Parė e Shteteve tė Bashkuara.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Mediale & Vip