Obama në Twitter: Michelle, të dua! - Bota Sot
Obama në Twitter: Michelle, të dua!

Mediale Vip

E shtunë, 27 gusht 2016

Obama në Twitter: Michelle, të dua!

Më: 3 tetor 2012 Në ora: 23:25

"Si sot 20 vjet më parë, unë u martova me dashurinë e jetës sime dhe me shoqen time më të mirë.

Gëzuar përvjetorin Michelle! -bo." Presidenti amerikan Barack Obama ka zgjedhur rrjetin social, Twitter për t'i shprehur dashurinë e për të uruar bashkëshorten për përvjetorin e tyre të martesës.

Ndoshta, fjalët janë shkruar sepse ishte e pamundur të festohej në mënyrë intime ky përvjetor, me një darkë romantike, një udhëtim diku, pasi sot Obama do të përballet në debat me kundërshtarin e tij në zgjedhjet e nëntorit, Mitt Romney.

"Kur e mora vesh, nuk mund ta besoja. Vërtetë ditën e përvjetorit të martesës është debati? E të mendosh që doja të shkoja sërish në California, ku bëmë muajin e mjaltit",-ka thënë Zonja e Parë e Shteteve të Bashkuara.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test