Mediale & Vip

Bleona : Darkoj me Al Pacinon , Rihanna-n e kam fqinje

Bota Sot | 03.10.2012 22:15
Bleona : Darkoj me Al Pacinon , Rihanna-n e kam fqinje

Bleona Qerreti konfirmon sėrish marrėdhėnien e afėrt me aktorin e famshėm tė hollivudit Al Pacino.

E ftuar nė njė emision televiziv tė drejtuar nga gazetari Enkel Demi nė Televizionin Publik Shqiptar, Qerreti tha se “me Al Pacinon dalim pėr dreka dhe darka vazhdimisht”. Ajo deklaroi gjithashtu se kėngėtaren e famshme Rihannan e ka fqinj nė njė pallat pasi jeton nė katin e 16-tė.

Duke komentuar videon nudo e cila u shfaq para publikut pak ditė mė parė Bleona pranoi se ishte shokuar por deklaroi se aty “u shfaq gjithēka qė mund tė dukej nė trupin tim”.

Mė tej Bleona komentoi edhe zgjedhjet nė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės duke deklaruar mbėshtetjen pėr Barack Obamėn. “Unė votoj pėr Obamėn.

Mendoj se do fitojė ai pa marrė parasysh se ai i mirė apo i keq si President pėr SHBA-tė, pa marrė parasysh se ēfarė do ndodhė mė vonė ėshtė arritje pėr Amerikėn qė ėshtė njė president qė hyn nė historinė e kėtij vendi”, u shpreh Bleona.comments powered by Disqus
Tjera nga Mediale & Vip