Mediale & Vip

Zuckerberg: Vishem gjithmonė njėsoj

Bota Sot | 03.10.2012 17:11
Zuckerberg: Vishem gjithmonë njësoj

Themeluesi dhe drejtori i pėrgjithshėm i “Facebook”, Mark Zuckerberg, pranoi nė njė intervistė tė rrallė televizive mungesėn e tij tė plotė tė interesit ndaj veshjeve.

”Vishem ēdo ditė nė tė njėjtėn mėnyrė”, deklaroi gjeniu qė krijoi rrjetin shoqėror mė tė suksesshėm nė botė, ndėrsa zbuloi se ka nė garderobėn e tij 20 bluza gri identitike.

28-vjeēari, nė intervistėn qė do tė transmetohet nė njė rrjet amerikan ditėn e enjte, foli edhe pėr tė ardhmen e “Facebook”, rutinėn e tij tė pėrditshme apo martesėn e ndodhur sė fundmi.

Gjithashtu, ai komentoi produktin e fundit tė “Apple”, “iPhone 5”. “Ėshtė njė pajisje e mrekullueshme. E ardhmja e rrjeteve shoqėrore dhe “Facebook” do tė jetė nė kėtė pajisje. Aktualisht, ka mė shumė njerėz qė shfletojnė profilin e tyre nga njė celular se sa nga njė kompiuter”, theksoi Zuckerberg.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Mediale & Vip