Mediale & Vip

Douglas dhe Zeta-Jones do tė martohen sėrish

Bota Sot | 03.10.2012 12:29
Douglas dhe Zeta-Jones do të martohen sërish

Pas periudhės sė keqe qė kaluan kur Catherine Zeta-Jones u shtrua nė rehabilitim pėr ērregullimin bipolar vitin e kaluar, vetėm disa muaj pasi Michael Douglas kaloi njė kancer nė grykė, duket se ēifti tashmė i ka kapėrcyer kėto momente tė vėshtira.

Sipas ‘Daily Star’, aktorėt e famshėm hollivudianė po mendojnė tė martohen sėrish bashkė nė njė ceremoni nė Bermuda.

“Ata duan tė hedhin pas krahėve vėshtirėsitė qė kanė kaluar dhe do tė organizojnė njė ceremoni private nė Bermuda”, shprehet njė burim anonim.

Michael Douglas dhe Catherine Zeta-Jones kanė dy fėmijė: Dylan Michael Douglas (12 vjeē) dhe Carys Zeta Douglas (9 vjeē).


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Mediale & Vip