Mediale & Vip

Arrestohet i dashuri i Paris Hilton

Bota Sot | 03.10.2012 11:23
Arrestohet i dashuri i Paris Hilton

I dashuri i Paris HIlton River Viiperi ėshtė arrestuar dhe shndėrruar nė lajm tė parė pėr median. 21 vjeēari ishte duke festuar nė njė klub nate nė Las Vegas nė orėt e para tė sė hėnės sė kaluar nė momentin kur goditi njė person nė fytyrė me grushta. TMZ raporton se shkak ka qenė fakti se Paris Hilton dhe e dashura e kėtij personi po putheshin nė skenė dhe kjo e ka bėrė xheloz 21 vjeēarin i cili e ka goditur.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Mediale & Vip