Mediale & Vip

Bleona Qereti: Trupin e kam bombė fare

Bota Sot | 03.10.2012 10:36
Bleona Qereti: Trupin e kam bombë fare

Bleona Qerreti konfirmon sėrish marrėdhėnien e afėrt me aktorin e famshėm tė hollivudit Al Pacino. E ftuar nė njė emision televiziv tė drejtuar nga gazetari Enkel Demi nė Televizionin Publik Shqiptar, Qerreti tha se “me Al Pacinon dalim pėr dreka dhe darka vazhdimisht”. Ajo deklaroi gjithashtu se kėngėtaren e famshme Rihana e ka komshije nė njė pallat pasi jeton nė katin e 16-tė.Duke komentuar videon nudo e cila u shfaq para publikut pak ditė mė parė Bleona pranoi se ishte shokuar por deklaroi se aty “u shfaq gjithēka qė mund tė dukej nė trupin tim”. E pyetur pėr linjat trupore, Bleona tha se “Arian Ēani mė ka ndihmuar ta bėj trupin bombė fare. Ai ėshtė oponenti i imazhit tim si personazh publik por mė kanė ndihmuar qė tia arrij objektivit”.
Mė tej Bleona komentoi edhe zgjedhjet nė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės duke deklaruar mbėshtetjen pėr Barack Obamėn. “Unė votoj pėr Obamėn. Mendoj se do fitojė ai pa marrė parasysh se ai i mirė apo i keq si President pėr SHBA-tė, pa marrė parasysh se ēfarė do ndodhė mė vonė ėshtė arritje pėr Amerikėn qė ėshtė njė president qė hyn nė historinė e kėtij vendi”, u shpreh Bleona. lajmifundit.

Komentet

Komente (2) | Kthehu

Populli shqiptare eshte i gzuar qe ka neper bote njerze te mdhejn te artit apo te cferdo fushe qe kan arit si ne biznis ,arte politik apo ne fusha te shkences siq per shembull Aleksander Mojsiu vllezrit Bellushi ,sten dragota pjeter malota , eliza dushku ,ka shum te tjer po keta kan arit me vlera me pune ,, kurse ju bleona jeni disi larg vlerave dil me kon te duash e ha dark e drekme kon te duash se ato nuk jan arte puna jote disi ne usa nuk eshte shume e kjarte arte apo ... kiqi dhe shundi jan ato qe perdoren per vlersim me se mire eshte lexoje historin e artistve te cilet kam bere emer jashte trojve etnike ather e she veten se kuje.

Burim Ahishta @ 03/10/2012 16:59

Shpirti i shitur eshte barazi me shpirtin tejet dobt i prishur!Tip topi yt Bleona ka vyshkje ghethesh vjeshte!

Gjini i Dukagjinajve @ 03/10/2012 11:29