Mediale & Vip

Paris, kapele tė ekzagjeruara dhe qė bien nė sy

Bota Sot | 02.10.2012 21:07
Paris, kapele të ekzagjeruara dhe që bien në sy

Sfilata e modė sė Chanel nė Paris pėrveē veshjeve pranverė –verė 2013, i ka kushtuar njė rėndėsi tė veēantė edhe kapeleve. Ato janė tė ndryshme nga pėrmasa, forma dhe stili.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Mediale & Vip