Paris, kapele të ekzagjeruara dhe që bien në sy - Bota Sot
Paris, kapele të ekzagjeruara dhe që bien në sy

Mediale Vip

E diel, 28 gusht 2016

Paris, kapele të ekzagjeruara dhe që bien në sy

Më: 2 tetor 2012 Në ora: 21:07

Sfilata e modë së Chanel në Paris përveç veshjeve pranverë –verë 2013, i ka kushtuar një rëndësi të veçantë edhe kapeleve. Ato janë të ndryshme nga përmasa, forma dhe stili.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test