Mediale & Vip

Shakira dhe Pique presin njė djalė

Bota Sot | 02.10.2012 20:58
Shakira dhe Pique presin një djalë

Vetėm dy javė pasi njoftoi se ėshtė duke pritur njė fėmijė me mbrojtėsin e Barcelonės, Gerard Pique, kėngėtarja Shakira e ka bėrė publike gjininė e fėmijės. Ēifti i njohur pret njė djalė.

“Do tė jetė djalė. Ky mashkull (Pique) ėshtė gjėja mė e bukur qė mė ka ndodhur nė gjithė jetėn time. Ndėrsa tani do tė kemi fėmijė!”, ka thėnė Shakira pėr televizionin gjerman RTL, transmeton BW.

Shakira dhe Pique u njohėn dy vjet mė parė gjatė kampionatit botėror tė futbollit nė Afrikėn e Jugut, ku ai luante me kombėtaren spanjolle, ndėrsa ajo kėndonte himnin e kampionatit “Waka Waka”.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Mediale & Vip