Mediale & Vip

E “ēuditshme” e do plakjen

Bota Sot | 02.10.2012 20:48
E “çuditshme” e do plakjen

Aktorja e bukur hollivudiane, Cameron Diaz, “shenjė identifikuese” e cila e ka buzėqeshjen, me humor e ruan shpirtin e ri, ndėrsa rrudhat e saja i vlerėson dhe respekton. Pėrveē pėr plakjen dhe pėr ruajtjen e formės nė kėtė tekst Diaz flet haptas edhe pėr gjėra tė tjera duke mos fshehur asgjė.

Cameron duke folur pėr dashurinė thotė se nė kėtė sferė ka bėrė zgjedhje tė gabuara dhe se gjithmonė e kanė tėrhequr “meshkujt e kėqij” tė cilėt nuk kishin asgjė tė pėrbashkėt me princin e ėndrrave tė saj. Ajo potencon se pėr tė martesa nuk ka rėndėsi, dhe ajo mė shumė ėshtė e koncentruar nė dhėnien dhe pranimin e dashurisė.

“Mė parė do tė pranoja qė zemra ime tė thyhet njė mijė herė, se sa mos tė dashurohesha kurrė”, tha ajo duke pėrmendur lidhjet e pasuksesshme me Justin Timberlake-n dhe Alex Rodriguez-in.

Nė prag tė dekadės sė pestė tė jetės sė saj, ajo aspak nuk brengoset pėr plakjen, pėr mė shumė siē thotė ajo, e adhuron kėtė proces tė jetės.

“Kur i kam pasur 20 vjet mezi prisja t’i bėja 30, dhe pastaj me padurim e prisja moshėn 40-vjeēare. I dua dhe vlerėsoj rrudhat e mia dhe vėrtetė nuk do tė dėshiroja tė kthehesha mbrapa qė t’i largojė disa vite nga fytyra. Shpirtin e ri e mbajė me humor. Shumė qeshje, shumė seks, ushqimi i shėndetshėm, ushtrimet kėto janė gjėrat e rėndėsishme pėr femrat kur futen nė moshėn time”, thotė kjo bukuroshe.

Aktorja kujdeset ēka ha, por nuk praktikon asnjė dietė tė veēantė. Thotė qė secila femėr duhet ta zbulojė ēka i pėrshtatet trupit tė saj dhe tė mundohet nė radhė tė parė t’i ofrojė materie ushqyese.

“Nga ushqimet e skuqura kam hequr totalisht dorė pasi ato nuk janė tė mira pėr shėndet dhe jam pėrqendruar kryesisht nė ushqime tė lehta, pemė dhe perime”, tha Diaz.

Ajo shtoi se ushtron shumė dhe falė stėrvitje ka arritur t’i ruajė linjat e saja. Pėr tė, shkuarja nė ushtrime ėshtė si shkuarja nė punė pasi qė pesė herė nė javė e viziton palestrėn.comments powered by Disqus
Tjera nga Mediale & Vip