Mediale & Vip

“Sherri” i babait ėshtė me Albanin

Bota Sot | 02.10.2012 20:47
“Sherri” i babait është me Albanin

Miriam Cani, e cila e filloi karrierėn nė Gjermani dhe qė prej kohėsh po e vazhdon me sukses nė trojet shqiptare, ka deklaruar se pėr gjithēka nė jetė i ėshtė falėnderuese babait.

Bukuroshja e cila ėshtė nė lidhje me Alban Skėnderajn ka treguar pėr “Top Channel” se ėshtė babai i saj ai qė e aranzhoi takimin e saj me tė.

“Nė radhė tė parė mė solli babai, qė donte tė isha aktive herė pas herė nė Shqipėri me projekte individuale dhe tė veēanta. Shkaku pra ėshtė babai im. Ideja e tij ishte ‘pėrse tė mos bėj njė bashkėpunim me njė artist shqiptar’. Babai mė foli me fjalėt mė tė mira pėr Albanin, ma lėvdoi shumė muzikėn e tij dhe mendonte se mund tė pėrshtateshim mirė nė njė bashkėpunim”, tha ajo.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Mediale & Vip