Mediale & Vip

Pėr lidhjen, heqin dorė nga seksi

Bota Sot | 02.10.2012 12:58
Për lidhjen, heqin dorë nga seksi

Kristen Stewart dhe Robert Pattinson kanė vendosur tė pėrpiqen ta shpėtojnė lidhjen e tyre dhe atė nė mėnyrė shumė tė pazakontė, duke hequr dorė nga seksi. Ky ēift i njohur tashmė njė kohė ėshtė nė terapi tek psikologu i cili u ndihmon qė t’i tejkalojnė problemet qė i kanė, dhe pasi qė morėn kėshillė qė tė mos flenė nė dhomėn e njėjtė dhe tė pėrmbahen nga seksi nė muajt e ardhshėm, vendosen qė edhe kėsaj metode t’i japin njė rast.

Ata nė ndėrkohė duhet tė fokusohen nė komunikim, pėr t’i mbyllur plagėt e vjetra dhe problemet e pazgjidhura tė cilat sollėn edhe deri te tradhtia e Kristen-it, ndėrsa seksi nė kėtė gjė vetėm do tė paraqiste pengesė. Por a do tė arrijnė vėrtetė tė pėrmbahen pritet tė shihet.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Mediale & Vip