Për lidhjen, heqin dorë nga seksi - Bota Sot
Për lidhjen, heqin dorë nga seksi

Mediale Vip

E hënë, 29 gusht 2016

Për lidhjen, heqin dorë nga seksi

Më: 2 tetor 2012 Në ora: 12:58

Kristen Stewart dhe Robert Pattinson kanë vendosur të përpiqen ta shpëtojnë lidhjen e tyre dhe atë në mënyrë shumë të pazakontë, duke hequr dorë nga seksi. Ky çift i njohur tashmë një kohë është në terapi tek psikologu i cili u ndihmon që t’i tejkalojnë problemet që i kanë, dhe pasi që morën këshillë që të mos flenë në dhomën e njëjtë dhe të përmbahen nga seksi në muajt e ardhshëm, vendosen që edhe kësaj metode t’i japin një rast.

Ata në ndërkohë duhet të fokusohen në komunikim, për t’i mbyllur plagët e vjetra dhe problemet e pazgjidhura të cilat sollën edhe deri te tradhtia e Kristen-it, ndërsa seksi në këtë gjë vetëm do të paraqiste pengesë. Por a do të arrijnë vërtetë të përmbahen pritet të shihet.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test