Mediale & Vip

Belmondo ndahet nga e fejuara 37-vjeēare

Bota Sot | 02.10.2012 12:18
Belmondo ndahet nga e fejuara 37-vjeçare

Aktori i njohur francez, Jean-Paul Belmondo, 79 vjeē, ka vendosur tė ndahet nga e fejuara e tij belge, e cila ėshtė 37 vjeēe.

Lajmi ėshtė konfirmuar nga avokati i aktorit i cili ėshtė shprehur se vendimi ėshtė marrė nga vetė Belmondo, i cili sipas avokatit, i kishte thėnė se pas viteve tė bukura qė kishte kaluar me tė fejuarėn e tij, kishte vendosur tė ndahej prej saj.

Sipas informacioneve tė pėrhapura nė media, prapa kėtij divorci fshihen edhe disa ēėshtje ligjore lidhur me njė borxh prej 200 mijė eurosh qė aktori i kishte dhėnė 37-vjeēares blege, Barbara Gandolfi, ish-modele e Playboy, me tė cilėn ėshtė lidhur nė vitin 2008 pasi e kishte takuar nė njė restorant. Dyshohet se 37-vjeēarja e ka shfrytėzuar aktorin e madh Belmondo pėr t’i zhvatur para, tė cilat mė pas pėrfundonin nė llogarinė bankare tė ish-bashkėshortit tė saj me tė cilin ka edhe dy fėmijė.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Mediale & Vip