Mediale & Vip

“Dua qė bija ime tė edukohet nė shkollė private”

Bota Sot | 02.10.2012 11:48
“Dua që bija ime të edukohet në shkollë private”

Ai do tė mund ta ketė pasur njė jetė tė thjeshtė, por Robi Williams dėshiron qė bija e tij tė edukohet ndryshe konkretisht nė njė shkollė private.
Kėngėtari 38 vjecar, u bė prind i njė vajze, Theodora Rose, muajin e kaluar dhe padyshim se si cdo prind i pėrkushtuar, edhe ai dėshiron mė tė mirėn pėr vajzėn e tij.
Robi, kur kishte qenė i ri kishte bragtisur shkollėn pėr t’iu bashkuar grupit “Take That” por, ai u shpreh se fėmija i tij duhet tė jetė njė artist me edukim tė duhur.
“Mendoj sė fėmijėt artistė janė mjaftė tė zgjuar, jo mendjemdhenjė dhe kanė mendime origjinale”, tha kėngėtari.
Gjithashtu, ai u shpreh se kishte filluar tė mėsohej me tė qenit prind qysh kur gruaja e tij, Ayda, mbeti shtatėzėnė me Theodora-n.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Mediale & Vip