Mediale & Vip

Akuza ndaj Britney Spears, harroi drogėn nė qilim

Bota Sot | 01.10.2012 23:09
Akuza ndaj Britney Spears, harroi drogën në qilim

Sam Lufti ish menaxheri i kėngėtares Britney Spears po pėrgatitet pėr nė sallėn e gjyqit. Sipas gazetave rozė, ai do tė dėshmoj kundėr yllit tė pop-it, pasi disponon disa dokumente pėr 31 vjeēaren e cila ka vendosur drogėn nė vendin ku luanin fėmijėt e saj tė vegjėl. Lufti pretendon se njė qen nuhatės kishte gjetur nė shtėpinė e Spears njė sasi tė drogės kristal metodė nė qilimin e sallonit.

“Britney mė tej duhet tė dėshmojė se si qentė nuhatės gjetėn tepricat e drogės mbi qilim, ku fėmijėt e saj tė vegjėl, 1 dhe 3-vjeē, luanin gjatė vizitave”, citohet nė njė prej dokumenteve.

Mė pas gjatė njė intervistė, ish menaxheri deklaron se ka larė me shampon qilimin dhe e ka zėvendėsuar atė me njė tjetėr dhe kėto fakte janė tronditėse pėr familjen Spears, e cila nė fund tė kėtij muaj do tė jetė nė bankėn e dėshmitarėve gjatė seancės gjyqėsore.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Mediale & Vip