Akuza ndaj Britney Spears, harroi drogën në qilim - Bota Sot
Akuza ndaj Britney Spears, harroi drogën në qilim

Mediale Vip

E shtunë, 27 gusht 2016

Akuza ndaj Britney Spears, harroi drogën në qilim

Më: 1 tetor 2012 Në ora: 23:09

Sam Lufti ish menaxheri i këngëtares Britney Spears po përgatitet për në sallën e gjyqit. Sipas gazetave rozë, ai do të dëshmoj kundër yllit të pop-it, pasi disponon disa dokumente për 31 vjeçaren e cila ka vendosur drogën në vendin ku luanin fëmijët e saj të vegjël. Lufti pretendon se një qen nuhatës kishte gjetur në shtëpinë e Spears një sasi të drogës kristal metodë në qilimin e sallonit.

“Britney më tej duhet të dëshmojë se si qentë nuhatës gjetën tepricat e drogës mbi qilim, ku fëmijët e saj të vegjël, 1 dhe 3-vjeç, luanin gjatë vizitave”, citohet në një prej dokumenteve.

Më pas gjatë një intervistë, ish menaxheri deklaron se ka larë me shampon qilimin dhe e ka zëvendësuar atë me një tjetër dhe këto fakte janë tronditëse për familjen Spears, e cila në fund të këtij muaj do të jetë në bankën e dëshmitarëve gjatë seancës gjyqësore.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test