Mediale & Vip

Ursula Andress, vajza Bond mė seksi e tė gjitha kohėrave

Bota Sot | 01.10.2012 22:52
Ursula Andress, vajza Bond më seksi e të gjitha kohërave

Ursula Andress ėshtė klasifikuar si vajza Bond mė seksi e tė gjitha kohėrave. Ajo luajti rolin e mikeshės sė agjentit 007 nė episodin e famshėm “Liēensė pėr tė vrarė”. Ishte viti 1962, e Ursula Andress hyri nė Olimpin e femrave tė mė tė famshme tė Hollivudit.

Tashmė qė kanė kaluar 50 vjet, Andress vazhdon tė mbetet njė mit i kinemasė. Nė moshėn 76-vjeēare ajo ėshtė “kurorėzuar” si Bond Girl mė seksi e tė gjitha kohėrave. “Dekretimi” ėshtė bėrė nga lexuesit e Sun.

Nė kėtė mėnyrė Halle Berry, Claudine Auger dhe Eva Green kanė mbetur pas njė bukurie qė nuk njeh kohė.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Mediale & Vip