Mediale & Vip

Familja mbretėrore nuk padit “The Sun”

Bota Sot | 01.10.2012 20:58
Familja mbretërore nuk padit “The Sun”

Pas skandalit tė publikimit tė fotove nudo tė Dukeshės Kate Middleton, kur ajo ishte duke pushuar me bashkėshortin e saj princin William, mėsohet se familja mbretėrore nuk ka marrė masa kundėr tabloidit “The Sun”.

Ashtu si revista franceze “Closer” e cila gjithashtu i ka publikuar ato.

Sipas mediave familja mbretėrore ėshtė duke ndėrmarrė ndjekjen ligjore tė fotografit francez i cili i ka realizuar kėto foto dhe qė mė pas ia shiti revistės franceze “Closer”.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Mediale & Vip