Mediale & Vip

“Mund tė dukemi bukur edhe pa u zhveshur”

Bota Sot | 01.10.2012 14:38
“Mund të dukemi bukur edhe pa u zhveshur”

Kėngėtarja Rita Ora nėpėr mediet amerikane e britanike pėrveqse komentohet pėr kėngėt e saja, komentohet edhe pėr stilin e saj shumė unikė.
Por ajo tha se i janė dashur shumė vite qė tė bėhet gati pėr tu paraqitur nė syrin e publikut. Rita tha se ka pas fatė qė ka pas mundėsi tė pres kaq shumė pėr tu bėrė gati.
Kėngėtarja e suksesshme ėshtė e njohur pėr stilin e saj i cili kryesisht ėshtė i inspiruar nga retroja, dhe sa herė paraqitet gjithmonė duket si ėshtė mė sė miri.
“Para se tė ndizet kamara pėr filmim duhet tė kem flokėt nė rregull, grimin dhe buzėt e kuqe”, ka thėnė ajo.
Rita tha se ėshtė e dashuruar nė rrobat e saja.
“I dua rrobat e mia dhe kur dikush komenton pėr veshjen time unė emocionohem. Nė ditėt e sotme nuk ke nevojė tė zhvishesh pėr tu dukur bukur”, nėnvizon ajo.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Mediale & Vip