Çfarë do të mendojë Rita Ora? Bebe Rexha shfaqet në foto me Dua Lipën - Bota Sot
Çfarë do të mendojë Rita Ora? Bebe Rexha shfaqet në foto me Dua Lipën

Mediale Vip

E hënë, 15 tetor 2018

Çfarë do të mendojë Rita Ora? Bebe Rexha shfaqet në foto me Dua Lipën

Më: 21 maj 2018 Në ora: 17:44
Dua Lipa, Rita Ora dhe Bebe Rexha

Një natë më parë, në Las Vegas, u mbajt ceremonia e ndarjes së çmimeve “Billboard Music Awards”.

Në mesin e yjeve botërorë, nuk munguan as dy këngëtaret e famshme shqiptare, Dua Lipa dhe Bebe Rexha.

Këto të fundit janë vetëm dy nga këngëtaret shqiptare që bëjnë krenar popullin e tyre nëpër botë. Por nga kjo mbrëmje diçka ka bërë përshtypje.

Duke qenë se Rita Ora nuk ka marrëdhënie aspak të mira me Dua-n, kjo e fundit shfaqet në këtë foto me Bebe Rexhën e cila ka shoqëri të ngushtë me Ritën.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test