Diellza Kolgeci në lidhje dashurie me një sportist? - Bota Sot
Diellza Kolgeci në lidhje dashurie me një sportist?

Mediale Vip

E hënë, 24 shtator 2018

Diellza Kolgeci në lidhje dashurie me një sportist?

Më: 16 prill 2018 Në ora: 23:17
Diellza Kolgeci

Pas një periudhe të gjatë e vetme, ka të reja në jetën sentimentale të Diellza Kolgecit.

Sipas Prive, bukuroshja shqiptare ka nisur një romancë të re me një mashkull i cili thuhet se është sportist.

Sa i përket kësaj pjese ajo ka qenë e rezervuar gjithmonë dhe e ka ruajtur me xhelozi jetën private por duket se tani ka ardhur koha ta prezantoj princin e saj.

Vetë Diellza nuk ka treguar nëse ka diçka të re mirëpo mbetet ta shohim nëse lajmi është i vërtetë.

Sidoqoftë nëse djali në fjalë është sportist do të ishte një kombinim i mirë me Diellzën pasi ajo ka një kohë të gjatë që merret me aktivitete sportive dhe përcjell ndeshje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test