Florjan Binaj zbulon gjininë e bebes së Xhensilës dhe Besit - Bota Sot
Florjan Binaj zbulon gjininë e bebes së Xhensilës dhe Besit

Mediale Vip

E hënë, 23 korrik 2018

Florjan Binaj zbulon gjininë e bebes së Xhensilës dhe Besit

Më: 19 mars 2018 Në ora: 15:14
Florjan Binaj, Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku

Shtatzënia e Xhensila Myrtezait ishte tema e ditëve të fundit.

Çifti komfirmoi me disa foto familjare se ishin duke pritur fëmijën e tyre të parë dhe në mesin e urimeve nuk munguan as VIP-at. 

Gjithashtu një temë e komentuar ishte dhe gjinia e bebit që me shumë gjasa pritet të jetë vajzë. Këtë fakt e ka konfirmuar pa dashje aktori i 'Portokallisë'  Florjan Binaj. 

Flori ju ka shkruar çiftit në foton e publikuar në instagram “Urime Besi e Xhensila. Ardhtë e bekuar”. 

Me shumë mundësi çifti së shpejti do të bëhen me një vajzë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test