Hitet shqiptare në 20 minuta mrekulli nga Ardit Bexheti - Bota Sot
Hitet shqiptare në 20 minuta mrekulli nga Ardit Bexheti

Mediale Vip

E mërkurë, 19 shtator 2018

Hitet shqiptare në 20 minuta mrekulli nga Ardit Bexheti

Maksim Gjokaj Nga Maksim Gjokaj Më 13 mars 2018 Në ora: 15:32
Ardit Bexheti

Një potpuri dhe disa covera të këngëve më të dëgjuara dhe hiteve shqiptare janë realizuar edhe me videoklip nga këngëtari i njohur prej Gostivari, Ardit Bexheti i cili ka realizuar projektin e tij më të gjatë deri më tani edhe atë 20 minutësh ku këndon këngët e Elvana Gjatës, Flori Mumajesit dhe grupeve TNT e Fisnikët.

Një përpunim i mrekullueshëm është realizuar nga Arditi sa që ky fillim pranvere do të mrekullojë edhe më shumë veshin e dëgjuesit shqiptarë, ndërkohë që diskotekat, lokalet dhe makinat e shqiptarëve do të bumbullojnë nga ky projekt.BS

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test