Adelina Tahiri zbulon barkun e rrumbullakosur - Bota Sot
Adelina Tahiri zbulon barkun e rrumbullakosur

Mediale Vip

E hënë, 24 shtator 2018

Adelina Tahiri zbulon barkun e rrumbullakosur

Më: 13 mars 2018 Në ora: 09:19
Adelina Tahiri

Pak javë më parë bëri me dije se është në pritje të ëmbël, madje zbuloi edhe gjininë e fëmijës, që është djalë.

Ditën e sotme bukuroshja në rrjetin social Instagram ka publikuar disa foto ku shfaqet me barkun e rrumbullakosur, por sërish me linja perfekte trupore.

Bëhet fjalë për këngëtaren Adelina Tahiri, e cila disa muaj më parë u celebrua në martesë me biznesmenin maqedonas, dhe më pas zbuloi që është edhe në pritje të ëmbël.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test