Sasa dhe vajza e saj si dy pika uji - Bota Sot
Sasa dhe vajza e saj si dy pika uji

Mediale Vip

E hënë, 24 shtator 2018

Sasa dhe vajza e saj si dy pika uji

Më: 12 mars 2018 Në ora: 15:41
Adriana Matoshi

Adriana Matoshi është aktore shumë e dashur për publikun.

Me rolin e saj si Sasa në serialin “O sa mirë”, ajo ka bërë për vete audiencën të cilët pëlqejnë shumë skeqet e saj.

Shumë herë, Sasa ka qenë e komentuar edhe për jetën private, nga ajo që shohim në rrjete sociale del të jetë një nënë shumë e përkushtuar.

Së fundi, ajo ka postuar një fotografi bashkë me vajzën e saj Kaonën, të cilat dukeshin shumë të lumtura në përqafimin e njëra-tjetrës.

Edhe ky imazh tregonte që për Sasën vitet janë vetëm numra, ngase dukej si motër me vajzën. 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test